Sagittaria subulata - Šípatka šídlatá

TOP 5 v kategorii Akvarijní rostliny

Sagittaria subulata - Šípatka šídlatá

- Pochází z východních států USA, čeleď Alismataceae. - Úzce páskovité listy vyrůstají z přízemní růžice. - Jejich délka je značně proměnlivá v závislosti na osvětlení a...
Doporučená nabídka Rataj akvaristika

Skladem • 1 varianta45 Kč97 % • 4 717 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant54 Kč98 % • 21 298 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 216 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Rataj akvaristika

• Krásná tráva
    • Menší vzrůst
    • Nenáročná

Krásná nenáročná rostlina, podobná valisnérii, ale menšího vzrůstu. Obdržel jsem od rataje slušně velkou rostlinu v perfektní kondici, určitě bych nakoupil znovu. Doporučuji

Ale rostlinky nic moc

• Pochází z východních států USA, čeleď Alismataceae.
  • Úzce páskovité listy vyrůstají z přízemní růžice.
  • Jejich délka je značně proměnlivá v závislosti na osvětlení a výživě. Může kolísat od 7 do 30 cm, listy jsou široké jen 0,5- 1 cm, svěže zelené barvy.
  • Rostlina se množí výběžky.
  • Nenáročná na světlo, CO2 i výživu.
  • Sázíme ve skupinách do středních partií akvária. Pravidelně odstraňujeme staré listy na obvodu listové růžice.
  • Ideální rostlina pro začátečníky.

Parametry:

• Náročnost: nenáročná
  • Rychlost růstu: střední
  • Umístění v akváriu: střední část
  • Výška: 7-30 cm
  • Šířka: 10-20 cm
  • Teplota: 18-26°C
  • Nároky na světlo: střední

POZOR: rostliny nezasíláme! Je možný pouze osobní odběr v naší kamenné prodejně v Brně-Židenicích, Koperníkova 19.

Předtím, než se k nám pro konkrétní rostlinu vypravíte, doporučujeme ověřit si dostupnost buďto emailem [email protected] nebo telefonicky na čísle 545 215 117 případně 604 531 836.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Zatím roste

• , zakoupeno v Rataj akvaristika

• Krásná tráva
    • Menší vzrůst
    • Nenáročná

Ale rostlinky nic moc

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

malinké, ale dobře zakořeněné

• , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

Rostlinka se mi líbí a tuto jsem volil dle mé potřeby umístnění v akváriu.

• pěkná rostlinka

• poměr cena výkon

• Pěkná rostlinka
  • , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

Mám ji krátce tak čekám zda se ujme šle přišla krásné zdravá

• , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

• doručeny velmi malé rostlinky

S touhle rostlinkou jsem byla vždy spokojena. Akorát, že mi posledně dorazily velmi malé rostlinky. Přiobjednala jsem si jich víc, pro jistotu a dobře jsem udělala, tentýž problém. Poprvé jsem objednávala in-vitro a po druhé již v košíčku. Snad doufám, že se uchytí.